Hakkımızda

 

Yarının Sağlıklı Ayakları için yolculuğumuz tüm hızı ile devam etmektedir. Yaklaşık 15 yıldır Ortopedia markasın olarak sizler için daha sağlıklı ve kaliteli üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ayakkabıcılığı 3 nesildir yapan ve 40 yılı aşkın tecrübemiz ile ortopedik deri ayakkabılarımızı büyük bir hevesle üretip dünya ile buluşturuyoruz.

Yaklaşık 15 ülke ile aktif olarak çalışmaktayız ve her geçen gün Ortopedia ortopedik çocuk ayakkabılarını yeni müşterileri ile buluşturmaya devam ediyoruz.

100% yerli sermaye ile ürünlerimizi en kaliteli şekilde İstanbul’da bulunan fabrikamızda üretip, tüm Türkiye ve dünyaya ayakkabılarımızı ulaştırıyoruz.

Tüm yerli ve yabancı ayakkabı fuarlarına katılmaktayız. Hizmet verdiğimiz pazarlara örnek vermek gerekirse; Almanya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Romanya v.s. gibi birçok ülkede yüksek düzeyde itibar gören ve alıcı bulan ürünlerimiz, yurt içinde de bayilerimiz ve mağazalarımız ile tüketicilerimize ulaşmaktadır.

Tüm mağazalarımızda Ortopedik ayakkabının önemini anlatmak için uzman ekimiz ile hizmet vermekteyiz. Bunu destekleyebilmek için kendi üretimimiz olan Podoskop cihazı ( ayak test cihazı) ile incelemeler yapmaktayız ve tüketicimizi doğru yönde bilgilendirilmekteyiz. Problemli ayakları hemen yerinde tespit edip doğru ürün ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Her geçen gün yeni mağazalar ile hizmet vermeyi hedefleyen Ortopedia olarak, sizlerin dilediği zaman ziyaret edebileceği fabrikamız ile en kaliteli ürünleri üretmeye devam edeceğiz.