Ortopedia Genç Ayakkabı Lacivert Deri 1058 (20yF1058001-1089-fi-ay)

Marka : ORTOPEDIA
Fiyat : ₺329,99(KDV Dahil)

Ürün Bilgileri

Tüm ürünlerimizin iç kısmında kavis desteği bulunmaktadır. (Ark Support) Sert ve bileği kavrayan topuk kısmı sayesinde içe ve dışa basmayı engellemektedir. Doğru ayak gelişimine yardımcı olur. El işçiliği ile üretilmektedir. 100% Deriden imal edilmiştir.Gözenekli yapısı ve doğal malzemeleri sayesinde terlemeyi önler ve hijyeniktir. Tabanı özel olarak geliştirilen TERMO'dan üretilmiştir ve Doğru basmayı destekler. Burun kısmı ayağın kas gelişimine yardımcı olması için geniş olarak üretilmiştir. Cırtlı olması sebebi ile rahatlıkla giydirilebilir. 

Önemli Bilgilendirmeler

Kalıplarımız en az yarım numara büyüktür. Sipariş oluştururken lütfen dikkate alınız! Ürünlerimiz gerçek deri olduğu için kesinlikle yıkanmamalıdır. Suya sokulmamalıdır. Ayaktaki nemi tamamen emdiği için iç derisinde kararmalar gözlemlenebilir.

Ürün Değişim ve İade

Ürünlerimizi kullanmadığınız takdirde 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Ayağınıza büyük veya küçük gelme durumunda veya talebiniz doğrultusunda aynı gün değişimini sağlıyoruz. Sitemiz direk olarak genel merkez ve fabrikamıza bağlı olduğu için bu süreçler hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ortopedik Ayakkabılarımız Üretim ve Sipariş Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

İstanbul’da bulunan fabrikamızda hazırlanan ürünlerimiz direk olarak siparişinize istinaden kargoya veriliyor. Ortopedik ayakkabılarımız yıllar süren ürün geliştirme ve yeni teknolojilerden beslenerek bu gün olduğu gibi son derece sağlıklı ve trendlere uygun olarak üretiliyor. Tüm ürünlerimiz titizlikle inceleniyor ve bir problem yaşanması halinde muhatabınız direk fabrika oluyor.

Ürün Nasıl Gönderiliyor?

İnternet alışverişlerinde yaşanan en büyük sorun kargo sürecidir. Biz ürünlerimizi, kargo sürecinde yaşanabilecek tüm problemlere karşı önlem alarak yolluyoruz. Bu önlemlere rağmen yaşanabilecek tüm problemler için müşterilerimizi korumaktayız.

Ortopedik Ayakkabılar Gerçekten Gerekli mi?

Çocuk yaşta önlem alınmayan ayaklar, ileri yaşlarda birçok ayak deformasyonunu beraberinde getirmektedir. İçe basma, düz taban, çekiç parmak vs. gibi bir çok ayak deformasyonu bebek ve çocuk yaşlarda tercih edilen yanlış ayakkabılardan meydana gelmektedir. Bu sorunların önüne geçmek için ortopedik ayakkabılar tercih edilmelidir. Aynı şekilde kadın ve erkekler için anatomik ayakkabılar uygun olacaktır. Kötü ayakkabı kullanımı sadece ayak değil bel ve boyun rahatsızlıklarına, postür bozukluklarına sebebiyet verebilir.

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Genel merkezimiz ve Fabrikamız için hafta içi mesai saatlerinde sizlerin aramalarına cevap verebiliyoruz. Bunun yanı sıra 7/24 sosyal medya hesaplarımızdan veya whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir ve soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Whatsapp Hattımız: 05354656566. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Garanti

Tüm ürünlerimiz özel olarak el işçiliği ile üretilmektedir. Bununla birlikte titiz bir incelemeden geçmektedir. Üretimimizden kaynaklı oluşacak tüm sorunlar için ömür boyu garantiniz bulunmaktadır. Ürün incele sürecimiz 7-14 gün arasındadır. İncelemeye istinaden talebiniz doğrultusunda iade ve değişim gerçekleşir.

Fatura

Mağazalarımızda satışı gerçekleşen tüm ürünlerimiz tarafınıza fatura ile iletilir. Faturanız bize ilettiğiniz bilgilere istinaden kesilir. Ayrıca faturanız garanti belgesi yerine geçmektedir. Muhafaza etmenizi rica ederiz.

Ne Zaman Kargolanır?

Hafta içi 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilecektir. Hafta sonu kargo çıkışımız bulunmamaktadır. Siparişleriniz İstanbul’dan kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 1-3 gün olacaktır. Kargo takip numaranızı siparişinizden 24 saat sonrasında talep edebilirsiniz.

Etiketler
Ortopedia, Ortopedia Genç, Ortopedia Genç Ayakkabı, Ortopedia Genç Ayakkabı Lacivert, Ortopedia Genç Ayakkabı Lacivert Deri, Ortopedia Genç Ayakkabı Lacivert Deri 1058, Ortopedia Genç Ayakkabı Lacivert 1058, Ortopedia Genç Ayakkabı Deri, Ortopedia Genç Ayakkabı Deri 1058, Ortopedia Genç Ayakkabı 1058, Ortopedia Genç Lacivert, Ortopedia Genç Lacivert Deri, Ortopedia Genç Lacivert Deri 1058, Ortopedia Genç Lacivert 1058, Ortopedia Genç Deri, Ortopedia Genç Deri 1058, Ortopedia Genç 1058, Ortopedia Ayakkabı, Ortopedia Ayakkabı Lacivert, Ortopedia Ayakkabı Lacivert Deri, Ortopedia Ayakkabı Lacivert Deri 1058, Ortopedia Ayakkabı Lacivert 1058, Ortopedia Ayakkabı Deri, Ortopedia Ayakkabı Deri 1058, Ortopedia Ayakkabı 1058, Ortopedia Lacivert, Ortopedia Lacivert Deri, Ortopedia Lacivert Deri 1058, Ortopedia Lacivert 1058, Ortopedia Deri, Ortopedia Deri 1058, Ortopedia 1058, Genç, Genç Ayakkabı, Genç Ayakkabı Lacivert, Genç Ayakkabı Lacivert Deri, Genç Ayakkabı Lacivert Deri 1058, Genç Ayakkabı Lacivert 1058, Genç Ayakkabı Deri, Genç Ayakkabı Deri 1058, Genç Ayakkabı 1058, Genç Lacivert, Genç Lacivert Deri, Genç Lacivert Deri 1058, Genç Lacivert 1058, Genç Deri, Genç Deri 1058, Genç 1058, Ayakkabı, Ayakkabı Lacivert, Ayakkabı Lacivert Deri, Ayakkabı Lacivert Deri 1058, Ayakkabı Lacivert 1058, Ayakkabı Deri, Ayakkabı Deri 1058, Ayakkabı 1058, Lacivert, Lacivert Deri, Lacivert Deri 1058, Lacivert 1058, Deri, Deri 1058, 1058,